ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΚ (15-16/12/18)

Ανακοινώθηκε από την διοργανώτρια αρχή το πρόγραμμα αγώνων για το Σαββατοκύριακο 15-16/12/18.

Αναλυτικά :

Σάββατο 15-12-2018 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Ταυρωπός

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Καρδίτσας

Δόξα Μητρόπολης – Ηρακλής Σοφάδων

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Κρανέας

Α.Ο Αγναντερού – Π.Ο Παλαμαική

Α.Ε Καππαδοκικού- Α.Ε Λεονταρίου

Α.Ο Μυρίνη – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Ο Αστέρας – ΑΟΚ Πάμισσος

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Α.Ο Ελπίδα- Αίας Μαραθέας

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Α.Ο Φύλλου – Α.Σ Ήφαιστος

Α.Ε Μουζακίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Καρποχωρίου

Αετός Καλλιφωνίου – Άρης Καρδίτσας

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Άρης Φίλιας

Σάββατο 15-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Αστροναύτης

Σάββατο 15-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αστέρας

Σάββατο 15-12-2018 και ώρα 12:00μμ

Πρωτάθλημα Κ-14

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Ενιππέας

Σάββατο 15-12-2018 και ώρα 13:00μμ

Πρωτάθλημα Κ-14

Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας – Α.Ο Σελλάνων(12:30)

Σάββατο 15-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-16

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Μουζακίου

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά(10:30)

Α.Ε Λεονταρίου – Ακαδημία Πανελλήνιος

Εθνικός Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Καρδίτσας

Κυριακή 16-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

  Ατρόμητος Πτελοπούλας – Άρης Αγίας Παρασκευής

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ερμής Μαυραχάδων

Εθνικός Κέδρου – Α.Σ Ενιππέας

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Άρνης

Α.Ε Μενελαίδα – Αστήρ Βλοχού

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Β΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος)

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Νεφέλη

Α.Ε Λαζαρίνα – Α.Ο Μαγούλα

Α.Σ Αργιθέα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Πλαστήρας

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ατρόμητος Γεωργικού

Γ΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Ακαδημία Ορφέας(Βοηθ. Αγίου Δημητρίου)  

Α.Ο Φράγκου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Αίας Καρποχωρίου – Θύελλα Νεοχωρίου

Α.Ο Ζαιμίου – Απόλλων Αρτεσιανού

Κυριακή  16-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

1ος όμιλος

Ακαδημία Πανελλήνιος- Α.Ο Καρδίτσας

Ηρακλής Παλαμά – Π.Α Σοφάδων

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Νέα Νίκη Καμινάδων(10:30)

2ος όμιλος

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Σ Πλαστήρας(12:00)

Α.Ε Μουζακίου – Εθνικός Καρδίτσας

Related posts

Μεγάλο διπλό για Ενιππέα,εύκολα ο Αστέρας στην Λουτροπηγή!

Νέα αναβολή σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΚ!

Δημήτρης Μαλάι

Πήρε το παιχνίδι επάξια ο Ηρακλής Παλαμά μέσα στην Αγία Παρασκευή, 0-2 με τον Άρη

ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΙΩΤΑ