ΕΠΣΚ

Οι διαιτητές Α’, Α’1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνικής και Κ14-Κ16 της ΕΠΣΚ για το Σαββατοκύριακο 8 & 9-12-2018

Σάββατο 8-12-2018 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Σώκρατες

Κουκουζέλης – Στεφανής – Κουτρομάνος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Ταυρωπός

Μπλιτσογιάννης  – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής

Α.Ο Κρανέας – Α.Σ Διγενής

Μαριολάς Δ. – Πεταλάς – Τσιαμούρας

Π.Ο Παλαμαική – Δόξα Μητρόπολης

Ζαγορίτης – Ζούκας – Γιαννακόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Ε Λεονταρίου – Ατρόμητος Παλαμά

Τίκας Τρ. – Αργυρόπουλος  – Γιοβάνης

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Αγναντερού

Μαλλιώρας – Γιαννής – Λιάσκος

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ε Καππαδοκικού

Νότος – Βογιατζής – Πλέντζας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Μυρίνη

Τακόπουλος – Κανιούρας – Καραγιώτα

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Α1΄ Ερασιτεχνική

 Αίας Μαραθέας – Α.Ο Προδρομιακός  

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Μετοχιανάκης

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου –  ΠΟΜ Θεσσαλικός

Κουκούλη – Γκούζας Ι. – Τραμπούρας

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Ελπίδα  

Γαλάνης – Κλησιάρχης – Αδαμόπουλος

Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας 

Δημάκης – Βαρλάμης – Στρατίκης

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Φύλλου  

Βαφειάδης – Καλογριανίτης – Μπακοδήμος  

Άρης Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου

Μαριολάς Αχ. –  Καλογρίτσας – Δόκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Άρης Φίλιας – Α.Ο Μαυραική

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Σακκάς

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αετός Καλλιφωνίου

Μανώλης  – Χασιώτης – Ευαγγέλου

Σάββατο  8-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

Ερμής Μαυραχάδων – Ηρακλής Παλαμά  

Γκουντέλας –  Πολυμέρου – Αντωνίου  

Σάββατο 8-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

 Α.Σ Ασκληπιός – Α.Σ Αναγέννηση

Σακκάς

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Σελλάνων

Αντωνίου

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Ενιππέας

Δημάκης

Σάββατο 8-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-16

  Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Σ Πλαστήρας  

Κλησιάρχης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Αναγέννηση  

Γιαννής

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου

Μπακοδήμος

 Ηρακλής Παλαμά – Εθνικός Καρδίτσας

Καλογρίτσας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Αστέρας

Λιάσκος

Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Καρδίτσας

Στρατίκης

Κυριακή 9-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

  Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου  

Κυρίτσης – Βογιατζής – Μπλιτσογιάννης

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Εθνικός Κέδρου  

Γαννιάς – Βαφειάδης – Τακόπουλος

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Κυψέλη  

Στρατίκης – Μαριολάς Αχ. – Καλοχέρης

Α.Ο Άρνης – Π.Α Σοφάδων

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Παλούκης

Ακαδημία Πανελλήνιος – Αστήρ Βλοχού  

Σαββίδης  – Νότος – Γκουντέλας

Β΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος)

 Α.Σ Νεφέλη – Ακαδημία Ελπίδες

Αργυρόπουλος – Ζαγορίτης – Χασιώτης

Α.Ο Μαγούλα – Α.Ο Αστροναύτης

Κουτρομάνος – Τζαφάλιας – Κουκούλη

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ηρακλής Καρδ/λας

Βαρλάμης – Πεταλάς – Μανώλης

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Λαζαρίνα

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Παπαλίτσας

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Αργιθέα

Πολύζος – Γαλάνης  – Πλέντζας

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Εθνικός Καρδίτσας

Στεφανής – Κουκουζέλης – Μαριολάς Δ.

Γ΄ Ερασιτεχνική

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Γκούζας Φ. – Δημάκης – Τσιαμούρας

Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα(γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Τεταγιώτης – Καλογριανίτης – Μετοχιανάκης  

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Φράγκου

Σακκάς  – Μπακοδήμος – Ευαγγέλου  

Α.Ο Ζαιμίου – Αίας Καρποχωρίου

Γιαννής  – Μαλλιώρας – Λιάσκος

Κυριακή  9-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

1ος όμιλος

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Σακκάς

Α.Ο Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Στρατίκης

2ος όμιλος

Α.Σ Πλαστήρας – Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας(12:00)

Γιαννής

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Διγενής

Καλογρίτσας

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού

Μπακοδήμος

Related posts

Νίκη για την Κ14 του Ηρακλή Παλαμά, ήττα στο τέλος για την Κ16.

Οι διαιτητές των αγώνων Α’, Α’1, Β’ και Γ’ κατηγορίας για το Σαββατοκύριακο 17-18/11/2018

palamasport

Οι διαιτητές Α’, Α’1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνικής και Κ14-Κ16 της ΕΠΣΚ για το Σαββατοκύριακο 24 & 25-11-2018

palamasport