ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πρόγραμμα αγώνων το Σαββατοκύριακο 8-9/12/18!

Ανακοινώθηκε από την διοργανώτρια αρχή το πρόγραμμα των αγώνων για το Σαββατοκύριακο 8-9/12/18.

Αναλυτικά:

Σάββατο 8-12-2018 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Σώκρατες

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Ταυρωπός

Α.Ο Κρανέας – Α.Σ Διγενής

Π.Ο Παλαμαική – Δόξα Μητρόπολης

Α.Ε Λεονταρίου – Ατρόμητος Παλαμά

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Αγναντερού

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ε Καππαδοκικού

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Μυρίνη

Α1΄ Ερασιτεχνική

Αίας Μαραθέας – Α.Ο Προδρομιακός

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου –  ΠΟΜ Θεσσαλικός

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Ελπίδα

Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Φύλλου

Άρης Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου

Άρης Φίλιας – Α.Ο Μαυραική

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αετός Καλλιφωνίου

Σάββατο  8-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

Ερμής Μαυραχάδων – Ηρακλής Παλαμά

Σάββατο 8-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

 Α.Σ Ασκληπιός – Α.Σ Αναγέννηση

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Σελλάνων

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Ενιππέας

Σάββατο 8-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-16

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Σ Πλαστήρας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Αναγέννηση

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου

Ηρακλής Παλαμά – Εθνικός Καρδίτσας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Αστέρας

Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Καρδίτσας 

Κυριακή 9-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Εθνικός Κέδρου

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Κυψέλη

Α.Ο Άρνης – Π.Α Σοφάδων

Ακαδημία Πανελλήνιος – Αστήρ Βλοχού

Β΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος)

Α.Σ Νεφέλη – Ακαδημία Ελπίδες

Α.Ο Μαγούλα – Α.Ο Αστροναύτης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ηρακλής Καρδ/λας

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Λαζαρίνα

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Αργιθέα

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Εθνικός Καρδίτσας

Γ΄ Ερασιτεχνική

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα(γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Φράγκου

Α.Ο Ζαιμίου – Αίας Καρποχωρίου

Κυριακή  9-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

1ος όμιλος

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Α.Ο Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

2ος όμιλος

Α.Σ Πλαστήρας – Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας(12:00)

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Διγενής

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού

Related posts

Οι διαιτητές Α’, Α’1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνικής και Κ14-Κ16 της ΕΠΣΚ για το Σαββατοκύριακο 24 & 25-11-2018

palamasport

Λευκή ισοπαλία για τον Α.Ο Σελλάνων στην Κατερίνη!

Δημήτρης Μαλάι

Προ-αγωνιστικές ματιές της Α’ ΕΠΣΚ για την 10η αγωνιστική

palamasport