ΕΠΣΚ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Οι διαιτητές Α’, Α’1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνικής και Κ14-Κ16 της ΕΠΣΚ για το Σαββατοκύριακο 1 & 2-12-2018

Ορίστηκαν από την ΕΠΣ Καρδίτσας οι διαιτητές Α’, Α’1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνικής και Κ14-Κ16 της ΕΠΣΚ για το Σαββατοκύριακο 1 & 2-12-2018 και έχουν ως εξής:

Σάββατο 1-12-2018 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Κρανέας

Μπεκιάρης – Τίκας Δ – Παπαλίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

 Α.Ο Ταυρωπός – Π.Ο Παλαμαική

Μανώλης – Πεταλάς – Δημάκης

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Λεονταρίου  

Σαββίδης – Κουτρομάνος – Γιαννής

Δόξα Μητρόπολης – Νέα Νίκη Καμινάδων

Αργυρόπουλος – Σακκάς – Κρύος

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟΚ Πάμισσος

Τζαφάλιας – Τσιαμούρας – Τεταγιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης

 Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Αστέρας

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Γκούζας Φ.

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Μυρίνη

Γαλάνης – Στρατίκης – Τραμπούρας

Α1΄ Ερασιτεχνική

 Α.Ο Προδρομιακός  – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Τακόπουλος – Κλησιάρχης – Παλούκης

Αίας Μαραθέας – Α.Σ Ήφαιστος  

Βαφειάδης – Κανιούρας – Καλλιάρα

 ΠΟΜ Θεσσαλικός – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Κουκουζέλης – Γκούζας Ι. – Καλογριανίτης

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Καρποχωρίου  

Νότος – Μετοχιανάκης – Καλοχέρης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Άρης Καρδίτσας  

Μαριολάς Δ – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Α.Ο Φύλλου – Άρης Φίλιας  

Κουκούλη – Πλέντζας – Χασιώτης

Α.Ε Μουζακίου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Μαλλιώρας – Γιοβάνης – Λιάσκος

Α.Ο Μαυραική – Αετός Καλλιφωνίου  

Μαριολάς Αχ. – Ζούκας – Αδαμόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας 

Σάββατο 1-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού

Κλησιάρχης

Α.Ο Σελλάνων – Α.Σ Πλαστήρας

Γιαννής

Σάββατο 1-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-16

 Α.Σ Αναγέννηση – Απόλλων Μακρυχωρίου

Λιάσκος

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Σ Πλαστήρας

Σακκάς

Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Ανδρέου

Α.Ο Αστέρας – Α.Ε Μουζακίου

Μαριολάς Δ.

Α.Ο Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά

Μπακοδήμος

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Παλούκης

Κυριακή 2-12-2018 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Σώκρατες – Ηρακλής Σοφάδων

Δημάκης  – Τσιαμούρας  – Πεταλάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής

Κυριακή  2-12-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

Εθνικός Κέδρου – Άρης Αγίας Παρασκευής  

Κουτρομάνος – Ζούκας – Κρύος

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Νότος – Διπλάρης Αν. – Γιοβάνης

Α.Ο Κυψέλη – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Κλησιάρχης – Παλούκης – Αδαμόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ε Μενελαίδα – Ερμής Μαυραχάδων

Τραμπούρας – Αργυρόπουλος – Μάμαλης

Π.Α Σοφάδων -Α.Σ Ενιππέας

Τεταγιώτης – Καλογρίτσας– Χασιώτης

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Άρνης

Τζαφάλιας – Μαλλιώρας – Καλογριανίτης

Β΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος)

Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Μαγούλα  

Στρατίκης – Μαριολάς Αχ. – Γιαννακόπουλος

Α.Σ Νεφέλη – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Γκούζας Φ. – Μετοχιανάκης –  Ευαγγέλου

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Πλαστήρας

Γιαννής – Μανώλης – Γκούζας Ι.

 Ηρακλής Καρδ/λας – Ατρόμητος Γεωργικού  

Κουκουζέλης – Κουκούλη – Λιάσκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Ε Λαζαρίνα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Πολύζος – Σαββίδης – Μπακοδήμος

Α.Σ Αργιθέα – Εθνικός Καρδίτσας(γηπ: Μαυρομματίου)  

Κυρίτσης –Βαφειάδης – Τακόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Γ΄ Ερασιτεχνική

 Α.Σ Κρόνος – Ακαδημία Ορφέας

Πλέντζας –  Μπακαβέλος – Πανοσάφος

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Απόλλων Αρτεσιανού

Βαρλάμης – Πολυμέρου – Αντωνίου

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Α.Ο Ζαιμίου(γηπ: Βοηθ. Αγίου Δημητρίου)

Σακκάς – Δόκος – Κραγιάννης

Α.Ο Φράγκου – Αίας Καρποχωρίου

Γαλάνης – Λέρας – Καλοχέρης

Κυριακή  2-12-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

1ος όμιλος

Α.Σ Ενιππέας – Α.Σ Ασκληπιός

Παλούκης

 Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Καρδίτσας

Αντωνίου

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

Κουτρομάνος

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Π.Α Σοφάδων

Κρύος

2ος όμιλος

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας

Κλησιάρχης

Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας – Α.Ε Μουζακίου

Γιαννής

Related posts

Pre-game Β’ ΕΠΣΚ με γειτονικό ντέρμπι στην Ιτέα

Κατάφερε τουλάχιστον την ισοπαλία ο Αίαντας. 1-1 με το Καρποχώρι

Προ-αγωνιστικές ματιές της Α’ ΕΠΣΚ για την 10η αγωνιστική

palamasport