ΕΠΣΚ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Οι διαιτητές Α’, Α’1, Β’, Γ’ Ερασιτεχνικής και Κ14-Κ16 της ΕΠΣΚ για το Σαββατοκύριακο 24 & 25-11-2018

Οι διαιτητές των αγώνων σε Α΄, Α’1, Β’, Γ’, Κ14-Κ16 για το Σαββατοκύριακο 24 & 25 Νοεμβρίου 2018 όπως ορίστηκαν από την Ε.Π.Σ Καρδίτσας

Σάββατο 24-11-2018 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

A.O Κρανέας – Α.Σ Σώκρατες

Μαλλιώρας – Διπλάρης Αν. – Βογιατζής

Παρατηρητής Διατησίας: Καζάνας

Π.Ο Παλαμαική – Ηρακλής Σοφάδων

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Λιάσκος

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Καρδίτσας

Κουκούλη – Γκουντέλας – Τσιαμούρας

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Ταυρωπός

Μπλιτσογιάννης – Πλέντζας – Κλησιάρχης

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Διγενής

Μαριολάς Αχ. – Τραμπούρας – Χασιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Α.Ο Αστέρας – Δόξα Μητρόπολης

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Α.Ο Μυρίνης – Ατρόμητος Παλαμά

Βαφειάδης – Τίκας Δ. – Στεφανής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Αγναντερού

Τακόπουλος – Μαριολάς Δ. – Γιαννής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Προδρομιακός  

Νότος – Ανδρέου – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Σαββίδης – Πεταλάς – Καλογριανίτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Α.Ε Καρποχωρίου – Αίας Μαραθέας

Δημάκης – Παλούκης – Καραγιώτα

Άρης Καρδίτσας – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Γαλάνης – Κουτρομάνος – Μετοχιανάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

Ολυμπιακός Παλ/σιου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Μανώλης – Καλλιάρα – Καλοχέρης

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Φύλλου

Κουκουζέλης – Στρατίκης – Γκούζας Ι. 

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Μουζακίου

Αργυρόπουλος – Καλογρίτσας – Σακκάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής

Σάββατο 24-11-2018 και ώρα 10:30πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Ασκληπιός(γηπ: Ατρομ. Παλαμά)

Γιαννής

Σάββατο 24-11-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Ο Αστέρας

Καλοχέρης

Σάββατο 24-11-2018 και ώρα 11:30

Πρωτάθλημα Κ-14

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων

Καλογρίτσας

Σάββατο 24-11-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-16

 Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου

Λιάσκος

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστέρας  

Μαριολάς Δ.

Ακαδημία Ποδοσφαίρου- Α.Ο Καρδίτσας(12:30)  

Γκούζας Ι.

Α.Ε Μουζακίου – Π.Α Σοφάδων(11:15)

Σακκάς

Ηρακλή Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος(γηπ: Ατρομ. Παλαμά)  

Γιαννής

Κυριακή  25-11-2018 και ώρα 15:00

Α1΄ Ερασιτεχνική

Άρης Φίλιας – Α.Ο Ελπίδα

Γαλάνης – Τραμπούρας – Αδαμόπουλος

Κυριακή  25-11-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά

Πολύζος – Μαριολάς Αχ. – Τσιαμούρας

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Κυψέλη

Ανδρέου – Νότος – Πλέντζας

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίδα

Μαριολάς Δ.– Ζούκας  – Ευαγγέλου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Π.Α Σοφάδων

Γιαννής – Δημάκης – Μαλλιώρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

Ερμής Μαυραχάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Ζαγορίτης  – Αργυρόπουλος –  Στρατίκης

Α.Σ Ενιππέας – Αστήρ Βλοχού

Κουτρομάνος – Μανώλης –  Παλούκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας

Β΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος)

 Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Ελπίδες

Τεταγιώτης – Πεταλάς – Πολυμέρου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Μαγούλα

Τακόπουλος – Κουκουζέλης – Μπακοδήμος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Νεφέλη

Σαββίδης  – Βογιατζής – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο Αστροναύτης

Κυρίτσης – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας

Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Καρδ/λας

Τζαφάλιας – Γκούζας Ι. – Λιάσκος

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ε Λαζαρίνα

Κουκούλη  – Διπλάρης Αν. – Παπαλίτσας

Γ΄ Ερασιτεχνική

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Σ Κρόνος

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Αντωνίου

Θύελλα Νεοχωρίου – Ακαδημία Ορφέας(γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Σακκάς – Καλογριανίτης – Καλογρίτσας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλημέρης

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Γκούζας Φ. – Μετοχιανάκης – Χασιώτης

Α.Ο Φράγκου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Γαννιάς – Καλοχέρης – Δόκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

Κυριακή  25-11-2018 και ώρα 11:00πμ

Πρωτάθλημα Κ-14

1ος όμιλος

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Αναγέννηση

Καλοχέρης

 Π.Α Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων

Σακκάς

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Ενιππέας  

Λιάσκος

2ος όμιλος

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Πλαστήρας

Μπακοδήμος

Α.Σ Διγενής – Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας

Γιαννής

Related posts

Πρόγραμμα αγώνων το Σαββατοκύριακο 8-9/12/18!

Δημήτρης Μαλάι

Ακάθεκτος με νίκες συνεχίζει ο Α.Ο. Φύλλου 1-3 μέσα στο Καλλιφώνι

Συγχαρητήρια επιστολή του Αστέρα Βλοχού στην Ειρήνη Γαλάνη!

palamasport