ΕΠΣΚ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Οι διαιτητές των αγώνων Α’, Α’1, Β’ και Γ’ κατηγορίας για το Σαββατοκύριακο 17-18/11/2018

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Καρδίτσας οι διαιτητές των αγώνων Α’, Α’1, Β’ και Γ’ κατηγορίας για το αγωνιστικό διήμερο 17-18/11/2018 και έχουν ως εξής:

Σάββατο 17-11-2018 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Σώκρατες – Π.Ο Παλαμαική

Κουκούλη – Ανδρέου – Κρύος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής

Α.Ο Κρανέας – Α.Ε Λεονταρίου

Νότος – Καλογρίτσας – Σακκάς

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καζάνας

Ηρακλής Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων  

Τακόπουλος – Ζούκας – Παλούκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας

Α.Ο Καρδίτσας – ΑΟΚ Πάμισσος

Μαριολάς Δ. – Μανώλης – Καλλιάρα

Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας

 Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Αστέρας

Σαββίδης – Διπλάρης Αν. – Βογιατζής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας

 Α.Σ Διγενής – Α.Ο Μυρίνη

Γκουντέλας – Πεταλάς – Γιαννής

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Καππαδοκικού

Μαλλιώρας – Ευαγγέλου – Αδαμόπουλος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Αγναντερού

Κουκουζέλης – Παπαλίτσας – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – Αετός Αγίου Θεοδώρου  

Τίκας Τρ. – Γιοβάνης – Καλοχέρης

 Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ε Καρποχωρίου

Γαλάνης – Γκούζας Ι. – Πλέντζας

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Άρης Καρδίτσας  

Δημάκης – Γκούζας Φ. – Τσιαμούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης

Αίας Μαραθέας – Άρης Φίλιας

Μπλιτσογιάννης – Κουτρομάνος – Μετοχιανάκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Καραγιώτα

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου 

Α.Ο Ελπίδα – Αετός Καλλιφωνίου

Βαφειάδης – Αργυρόπουλος – Κλησιάρχης

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας  – Α.Ο Μαυραική

Ζαγορίτης – Στρατίκης – Καλογριανίτης

Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Μουζακίου

Μαριολάς Αχ. – Λιάσκος – Χασιώτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας  

Κυριακή  18-11-2018 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

 Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά

Πολύζος – Μαριολάς Αχ. – Τσιαμούρας

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Κυψέλη

Ανδρέου – Νότος – Πλέντζας

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίδα

Αργυρόπουλος – Ζαγορίτης – Κρύος

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Π.Α Σοφάδων

Γιαννής – Δημάκης – Μαλλιώρας

Ερμής Μαυραχάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος

Μανώλης – Μαριολάς Δ. – Παλούκης

Α.Σ Ενιππέας – Αστήρ Βλοχού

Κουτρομάνος – Γαλάνης – Στρατίκης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας

Β΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος)

 Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Ελπίδες

Τεταγιώτης – Πεταλάς – Πολυμέρου

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Μαγούλα

Τακόπουλος – Κουκουζέλης – Κουκούλη 

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Νεφέλη

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Κανιούρας

Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο Αστροναύτης

Κυρίτσης – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας

Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Καρδ/λας

Τζαφάλιας – Γκούζας Ι. – Λιάσκος

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ε Λαζαρίνα

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Στεφανής  

Γ΄ Ερασιτεχνική

 Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Σ Κρόνος

Κλησιάρχης – Καραγιώτα – Αντωνίου

Θύελλα Νεοχωρίου – Ακαδημία Ορφέας(γηπ: Αγίου Γεωργίου)

Σακκάς – Καλογριανίτης – Γιοβάνης

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Γκούζας Φ. – Μετοχιανάκης – Χασιώτης

Α.Ο Φράγκου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Γαννιάς – Καλοχέρης – Δόκος

Related posts

Εκδρομή στo Αllou Fan Park και στο Γήπεδο Καραϊσκάκη ο Ηρακλής Παλαμά!

Αποτελέσματα Β1 ΕΠΣΚ: Νίκες για Αστέρα και Ηρακλή,ήττα για Ενιππέα!

Ακάθεκτος με νίκες συνεχίζει ο Α.Ο. Φύλλου 1-3 μέσα στο Καλλιφώνι