Α’ Τοπικό ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΠΣΚ 2018-2019

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ ΣΩΚΡΑΤΕΣ-Α.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
Α.Ο. ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ-Α.Ο ΔΟΞΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ 0-0
Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ-Α.Σ ΔΙΓΕΝΗΣ 4-3
Α.Ο ΜΥΡΙΝΗ-Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ 2-3
Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ-Α.Ο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2-1
ΑΟΚ ΠΑΜΙΣΣΟΣ-Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-3
ΝΕΑ ΝΙΚΗ ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ-Α.Ο ΚΡΑΝΕΑΣ 1-5
Π.Ο ΠΑΛΑΜΑΙΚΗ-Α.Ε ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 1-2

2η αγωνιστική

ΑΟ Αγναντερού – Σώκρατες 3-1
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΕ Καππαδοκικού 4-0
Δόξα Μητρόπολης – ΑΟ Μυρίνης 1-0
Διγενής Αρτεσιανού – Αστέρας 0-5
Ταυρωπός – Πάμισσος Καλογραιανών 3-0
ΑΟΚ – Νέα Νίκη Καμινάδων 2-0
Ηρακλής Σοφάδων – ΑΕ Λεονταρίου 4-0
ΑΟ Κρανέας – Παλαμαϊκή 2-1

3η αγωνιστική

Σώκρατες – ΑΕ Καππαδοκικού 3-2
ΑΟ Μυρίνης – ΑΟ Αγαντερού 3-0
Αστέρας – Ατρόμητος Παλαμά 0-0
Πάμισσος Καλογραιανών – Δόξα Μητρόπολης 1-1
Νέα Νίκη Καμινάδων – Διγενής Αρτεσιανού 0-0
ΑΕ Λεονταρίου – Ταυρωπός 1-1
Παλαμαϊκή – ΑΟΚ 1-4
Ηρακλής Σοφάδων – ΑΟ Κρανέας 5-0

4η αγωνιστική

ΑΟ Μυρίνης – Σώκρατες 1-0
ΑΕ Καππαδοκικού – Αστέρας 1-5
ΑΟ Αγναντερού – Πάμισσος Καλογραιανών 3-0
Ατρόμητoς Παλαμά – Νέα Νίκη Καμινάδων 5-1
Δόξα Μητρόπολης – ΑΕ Λεονταρίου 6-1
Διγενής Αρτεσιανού – Παλαμαϊκή 2-1
Ταυρωπός – ΑΟ Κρανέας 0-1
ΑΟΚ – Ηρακλής Σοφάδων 1-0

5η αγωνιστική

Σώκρατες – Αστέρας 1-1
Πάμισσος Καλογραιανών – ΑΟ Μυρίνης 0-0
Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΕ Καππαδοκικού 3-0
ΑΕ Λεoνταρίου – ΑΟ Αγναντερού 2-3
Παλαμαϊκή – Ατρόμητoς Παλαμά 1-2
ΑΟ Κρανέας – Δόξα Μητρόπολης 0-3
Ηρακλής Σοφάδων – Διγενής Αρτεσιανού 2-0
Ταυρωπός – ΑΟ Καρδίτσα 1-1

6η αγωνιστικη

Πάμισσος Καλογραιανών – Σώκρατες 1-3
Αστέρας – Νέα Νίκη Καμινάδων 3-0
ΑΟ Μυρίνης – ΑΕ Λεoνταρίου 4-2
ΑΕ Καππαδοκικού – Παλαμαϊκή 2-1
ΑΟ Αγναντερού – ΑΟ Κρανέας 5-1
Ατρόμητoς Παλαμά – Ηρακλής Σοφάδων 1-1
Δόξα Μητρόπολης – ΑΟΚ 0-0
Διγενής Αρτεσιανού – Ταυρωπός 0-2

7η αγωνιστική

Σώκρατες – Νέα Νίκη Καμινάδων 2-1
ΑΕ Λεονταρίου – Πάμισσος Καλογραιανών 2-4
Παλαμαϊκή – Αστέρας 0-2
ΑΟ Κρανέας – ΑΟ Μυρίνης 3-0
Ηρακλής Σοφάδων – ΑΕ Καππαδοκικού 2-0
ΑΟΚ – ΑΟ Αγναντερού 2-0
Ταυρωπός – Ατρόμητoς Παλαμά 1-0
Δόξα Μητρόπολης – Διγενής Αρτεσιανού 7-0

8η αγωνιστική

ΑΕ Λεονταρίου – Σώκρατες 1-4
Νέα Νίκη Καμινάδων – Παλαμαϊκή 2-2
Πάμισσος Καλογραιανών – ΑΟ Κρανέας 0-1
Αστέρας – Ηρακλής Σοφάδων 0-1
ΑΟ Μυρίνης – ΑΟΚ 2-1
ΑΕ Καππαδοκικού – Ταυρωπός 0-2
ΑΟ Αγαντερού – Διγενής Αρτεσιανού 4-0
Ατρόμητος Παλαμά – Δόξα Μητρόπολης 1-0

9η αγωνιστική

Σώκρατες – Παλαμαϊκή 5-0
ΑΟ Κρανέας – ΑΕ Λεονταρίου 1-0
Ηρακλής Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων 4-0
ΑΟΚ – Πάμισσος Καλογραιανών 1-0
Ταυρωπός – Αστέρας 0-3
Διγενής Αρτεσιανού – ΑΟ Μυρίνης 1-0
Δόξα Μητρόπολης – ΑΕ Καππαδοκικού 1-0
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Αγαντερού αναβολή

10η αγωνιστική

ΑΟ Κρανέας – Σώκρατες
Παλαμαϊκή – Ηρακλής Σοφάδων
ΑΕ Λεονταρίου – ΑΟΚ
Νέα Νίκη Καμινάδων – Ταυρωπός
Πάμισσος Καλογραιανών – Διγενής Αρτεσιανού
Αστέρας – Δόξα Μητρόπολης
ΑΟ Μυρίνης – Ατρόμητoς Παλαμά
ΑΕ Καππαδοκικού – ΑΟ Αγναντερού

Related posts

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΕΠΣΚ 2018-2019

palamasport

Πήρε το παιχνίδι επάξια ο Ηρακλής Παλαμά μέσα στην Αγία Παρασκευή, 0-2 με τον Άρη

ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΙΩΤΑ

Pre-game Α’1 για την 10η αγωνιστική

palamasport